Restauracje

Restauracje
Oferta dla punktów gastronomicznych prowadzących gospodarkę magazynową

 

restauracja3

To oferta dla wszelkiego rodzaju lokali posiadających salę konsumpcyjną z obsługą kelnerską, kuchnię i magazyn.  Ze względu na modułową budowę proponowanego przez nas oprogramowania firmy S4H i jego skalowalność, wdrażane przez nas rozwiązania doskonale nadają się  do wszelkiej wielkości lokali poczynając od małych zajazdów, poprzez restaurację z barem, a kończąc na domach restauracyjnych posiadających wiele sal konsumpcyjnych, barów i magazynów. To co jest najważniejsze w naszym rozwiązaniu to jego elastyczność, niezawodność, funkcjonalność i ekonomiczność. Kierujemy się zasadą „oferujemy tyle ile potrzeba, ale nie mniej”, co pozwala na stworzenie ekonomicznego, pracującego przez lata rozwiązania, przynoszącego dla klientów lokali zadowolenie z obsługi, a dla właścicieli wygodę i korzyści finansowe.

Wdrażając nasze rozwiązanie za każdym razem podchodzimy indywidualnie do specyfiki pracy i wymagań lokalu, co wiąże się z indywidualną wyceną. 

Funkcjonalność systemu
Sprzedaż
Czas pracy 
Faktury 
Raporty zmianowe 
Raporty finansowe 
Raporty fiskalne 
Automatyczne rozdzielanie paragonów 
Analizy sprzedaży
Analiza kosztów dnia 
Gospodarka magazynowa 
Rozchody wg receptur 
Analiza kalorycznoœci 
Analiza zawartości składników

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania lub potrzebujecie indywidualnego rozwiązania prosimy o kontakt z działem handlowym tel. +48 501 327 483.