Posdata

 

Oprogramowanie i sprzęt dla gastronomii i hoteli

 

Spółka PosData jest firmą zajmującą się sprzedażą, wdrażaniem i utrzymaniem nowoczesnych rozwiązań służących zarządzaniu i organizacji pracy lokali gastronomicznych i hoteli. Nasza oferta obejmuje zarówno nowoczesne oprogramowanie jaki i sprzęt. Oferujemy Klientom kompleksowe rozwiązanie obejmujące: projekt, wdrożenie i uruchomienie sprzętu i oprogramowania oraz szkolenia. Oferujemy nowoczesne oprogramowanie firmy S4H, które dzięki modułowej  budowie i skalowalności, może być stosowany zarówno w małych lokalach i hotelach,  jak i w dużych lokalach gastronomicznych z wieloma salami konsumpcyjnymi i barami oraz w dużych kompleksach hotelowych. Zdajemy sobie sprawę że każde rozwiązanie musi uwzględniać rachunek ekonomiczny dlatego kierujemy się zasadą „oferujemy tyle ile potrzeba, ale nie mniej”.

Firma PosData zatrudnia personel z wieloletnim doświadczenie w wdrażaniu rozwiązań dla gastronomi i hoteli co jest najlepszą gwarancją świadczenia usług najwyższej jakości.

Podstawowe kierunki działalności:

  •     Projektowanie rozwiązań informatycznych dla gastronomii i hoteli
  •     Wdrażanie i utrzymanie oprogramowania S4H
  •     Sprzedaż sprzętu komputerowego
  •     Sprzedaż urządzeń fiskalnych
  •     Serwis sprzętu komputerowego i fiskalnego
  •   Monitoring lokali

Na naszych stronach zamieściliśmy przykładowe wyceny rozwiązań kierując się rodzajem prowadzonej działalności, są to w pełni funkcjonalne rozwiązania. Wdrażając jednak konkretny projekt zawsze analizujemy potrzeby i wymagania Klientów i do tych potrzeb i wymagań dostosowujemy końcową ofertę.
 
cafeteria-225x122restauracja-225x122hotel-225x122